EuroPenzion je umístněn v klidné části města Holešov, kde především v noci nebudete ničím rušeni. K vaší pohodě jistě přispěje fakt, že Holešovsko patří stále mezi čisté a bezpečné lokality. Vaše vozidla si zdarma zaparkujete na jednom z padesáti parkovacích míst přímo v našem areálu, aby jste své miláčky měli přímo na očích.

Pro vás, naše hosty máme připraveno až 90  postelí na 43 pokojích.

Nástup ubytování je v době od 8 do 15 hod., pokud chcete přijet v pozdějších hodinách je třeba se předem objednat (viz. Rezervace). Pokoje máte plně k dispozici do 10 hod. následujícího dne. 

Typy pokojů

Vyberte si prosím ze dvou základních typů pokojů, přičemž pro oba typy platí, že na podlahách jsou položeny koberce a okna jsou vybaveny vertikálními žaluziemi. Všechny pokoje v přízemí jsou navíc vybaveny žaluziemi venkovními. V celé budově, tedy i na pokojích je bezplatná možnost bezdrátového připojení na internet.

Prvním typem jsou 3-4 lůžkové pokoje. Jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, tedy sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a zrcadlem. Dále je zde příslušný počet postelí, stůl se židlemi, šatní skříně a poličky.

Druhým typem jsou pokoje 1-2 lůžkové. Vybavení je obdobné jako u pokojů předchozích, pouze s tím rozdílem, že pro ně využíváme společné sociální zařízení, která jsou na každém patře, samozřejmě zvlášť pro ženy a muže. Klíče od těchto sociálních zařízení mají pouze hosté s těchto pokojů, aby se zde nekumuloval velký počet osob. Na společných sociálních zařízeních je dostatek toalet, sprchových boxů ze zasouvacími dvířky i umyvadel se zrcadly.

Společné prostory

Na každém patře penzionu máte k dispozici kuchyňku s jídelnou. Jsou vybaveny varnými konvicemi, mikrovlnkami, vařiči a dřezy. Dále jsou zde restaurační stoly s židlemi a televizor..

Možnosti stravování

Jak již bylo zmíněno penzion je vybaven kuchyňkami k vlastní přípravě jídel. Obědy a večeře nabízejí nedaleké restaurace.

V penzionu jsou zakázána domácí zvířata.