Aktivní odpočinek

 

Krajina kolem Holešova nabízí různé typy krajinného reliéfu od nekonečných rovin Hané až po drsné Valašské kotáry. Ne nadarmo se právě v těchto končinách každoročně odehrává u nás nejstarší cyklistický závod horských kol BikeMarathon Drásal jehož již. V minulém roce patřila spousta závodníků i s rodinami právě k našim hostům. Ale ať již by vám vyhovovaly rovinné trasy kolem řek Rusavy a Moravy, nebo tvrdá zabíračka v Hostýnských vrších určitě si přijdete na své. Do všech světových stran se z Holešova rozbíhají dobře značené cyklotrasy, které čekají právě na vás. Prostě cyklisté jsou u nás vítáni.

Našim partnerem pro naplnění vaší představy o aktivním využití volna je klub "Paintball Žopy", kde můžete prožít spoustu skvělých zážitků při soukromých či firemních akcích. Nabídka připravených aktivit od paintballu až po osobní vozítka budoucnosti SEGWAY je tak široká, že vás raději odkážeme přímo na stránky klubu http://www.paintball-zopy.net/ostatni-sluzby , kde se všechno dozvíte. 

Náš penzion je připraven poskytnout vám zázemí také při toulkách za poznáváním krás nejen přírodních, ale také historických a kulturních. Zámek a park Holešov, židovská synagoga, skanzen lidových staveb Rymice, Svatý Hostýn, jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad ZOO Lešná, arcibiskupský zámek Kroměříž s Podzámeckou a Květnou zahradou, Baťův mrakodrap a muzeum obuvnictví ve Zlíně a další a další skvosty. A to vše v okruhu 20 kilometrů. Více se dozvíte v Typech na výlety.

V letních měsících se můžete vykoupat na zámeckém koupališti v Holešově a celoročně ve Sportcentru Holešov, které nabízí nejenom bazén s tobogánem, ale také sauny posilovna, masáže a spoustu dalších možností (cca500m od penzionu).

Cyklisté jsou u nás vítání, vaše kola bezpečně uskladníme.

A ještě něco, úsměv je v ceně každého pobyt.