Pobyty a ubytování pro seniory

 

Vážené dámy, vážení pánové

V uplynulých letech, byli několikrát našimi hosty také senioři. Navštívili nás od jednotlivců přes páry až po celé zájezdy. A na základě této zkušenosti můžeme říct, že tito hosté patřili k těm nejmilejším.  Přirozenou slušnost a džentlmenství, které se nosilo v dobách vašeho mládí, máte prostě v sobě. A právě proto jsme se rozhodli vytvořit tuto sekci věnovanou právě vám.

U jakých příležitostí s námi můžete počítat ?

Jedete do Holešova na sraz abiturientů, u nás můžete bydlet vy i vaši spolužáci. Rozhodli jste se navštívit některou z mnoha holešovských kulturních akcí?  Chcete poznávat historické památky Holešova a okolí nebo krásy přírodní? To všechno je u nás možné a vše za ceny dostupné téměř každému.

Dlouhodobé pobyty pro seniory ?

Pokud by jste se rozhodli u nás bydlet dlouhodobě, rádi vás přivítáme. Náklady a starosti spojené s údržbou a provozováním domu či bytu vás neúměrně zatěžují a máte spíše chuť si užívat zaslouženého odpočinku ? Není problém.  Navštivte nás a my vám na základě vašich požadavků nabídneme v rámci možností formu bydlení přímo na míru. Vaše dotazy či požadavky nás rozhodně nebudou obtěžovat, vítáme je jako přínosnou inspiraci. 

A ještě něco, úsměv je v ceně každého pobytu.